Reference

Petra jsem potkala na kurzu tantry a ačkoliv slovo dalo slovo a my jsme si řekli, že bych k němu mohla zajít na terapii… ještě nějaký čas jsem první sezení odkládala s myšlenkou „Vždyť já přece žádný problém nemám.“ Když jsem se o pár měsíců konečně k Petrovi dostala, chtěla jsem řešit partnerský vztah. A vida… Petr mi pomohl se na vše podívat z jiného úhlu pohledu a dodal mi odvahu udělat to, co jsem se neodvažovala a navíc mi ukázal, že mám „žít v pravdě“ a nebát se dělat věci, které se nemusejí ostatním líbit. Při dalším sezení jsem si na Petra „vymyslela“ další záležitost, kterou jsem chtěla řešit – můj vztah k financím. Musím říct, že jsem Petra trochu podceňovala již před touto schůzkou. Nevěřila jsem, že by mi mohl pomoct i v této oblasti. Měla jsem ho spíše za odborníka na vztahy. Ale… i z druhého setkání jsem odcházela nadšená, naplněná radostí… a tak to pokračovala dál a dál až do mého odjezdu do zahraničí. Petr je báječný člověk, který mi velmi pomohl objevit ty skryté části mého já, které se někam ztratily… a přitom jsou tak důležité. Pokud bych měla říct jen jednu větu o tom, jak jsem se cítila po sezeních s Petrem, pak by to byla tato: „Cítila jsem se jako bych mohla létat, všechny překážky zmizeli a bylo jen širé moře nekonečných možností.“ Děkuji Petře.

 Veronika K.

S terapií jsem se osobně měla možnost setkat prostřednictvím Petera Končuly. Během dvou sezení mi pomohl se blíže ‚seznámit‘ s některými mými vnitřními částmi. Bylo zajímavé si uvědomit jak jsou rozdílné a každá mé své místo v jiných situacích. Je to pro mě hluboká, dobrodružná a někdy i humorná cesta k poznáni sama sebe a Peter je výborným průvodcem. Těším se na pokračováni.

Hanka B.

Vnímam túto metódu veľmi pozitívne a som Ti vďačná za sedenia. Je krásne užívať si harmóniu a plnokrvnosť celého orchestra vo mne a zároveň výživné poznať a cítiť silu a jedinečnosť jednotlivých sólistov. S Tvojou pomocou sa hľadajú akosi ľahko, hravo a zaujímavo. Vďaka!!!  Rada spoznám ešte ďalšie „nástroje“. Nech to má grády!

Soňa R.