4x masážní večer v Berouně

Přijďte si dopřát péči o sebe a o své blízké během masážních večerů pod vedením zkušeného a laskavého průvodce s 15 letou masážní praxí –  Petera Končuly.
 
Naučíte se nové věci, které jednoduše přenesete i do svého domova. Inspirujete se, poznáte lépe, co se vám líbí, prozkoumáte nové typy doteku a masáží.
 
Vhodné pro úplné laiky, kteří mají rádi dotek a masáže.
 
Nejde o profesionální výcvik, ale sérii 4 masážních večerů pro zpestření osobního či partnerského života.

31.3. 2023 - ŽIVLY A PŘÁNÍ
18:00 - 21:00

Budeme si hrát se živly a s tím jakou kvalitu přinášejí do našeho doteku, kde se cítíme při dávání a přijímání jako doma a kde je to pro nás nové území. Pak si různými způsoby vyzkoušíme, jak si říkat o tu správnou kvalitu doteku tak, aby to ten druhý pochopil. Prozkoumáme, zda to, o co si říkáme, je opravdu to, co dostáváme.

5.5. 2023 - ROZHÝBAT A PROTÁHNOUT
18:00 - 21:00

Další večer se budeme věnovat manipulačním a protahovacím technikám. Ukážeme a vyzkoušíme si jednoduché, ale účinné techniky vycházející z Thajské masáže a Ajurvédské jóga masáže.

15.5. 2023 - OLEJOVÁ KLASIKA
18:00 - 21:00

Teplý olej a masáž to patří neodmyslitelně dohromady. Je to klasika, která se neomrzí, ale také nabízí spoustu prostoru pro objevování nových věcí. Tento druhý večer si ukážeme nejdůležitější základy olejové masáže a zajímavé typy a triky, které vycházejí z mé více než 15 leté masážní praxe.

19.5.2023 - MASÁŽ JAKO MEDITACE
18:00 - 21:00

Poslední večer se ponoříme hluboko do sebe a vyzkoušíme masážní techniky které se využívají při meditaci. Budeme vycházet z Tibetské pulsní masáže a Meditace hlazením. Odnesete si i návod na dobrovolný domácí úkol - orgasmickou meditaci.

Večery vás provede PETER KONČULA.

Posledních 15 let se zabývá masážními a rozvojovými technikami různých směrů. Pro více informací klikni na moji fotku 😉

Místo konání akce je Yogaway, Na Parkáně 367/14,  Beroun. Zaparkovat můžete jednoduše na parkovištích poblíž – např. v ulici Na Příkopě. Lze také přijet vlakem, z vlakového nádraží v Berouně je centrum cca 10 min pěšky. 

S sebou: Před každým večerem vám pošlu email s tím, co si přesně máte vzít s sebou. 

Cena za masážní večery je 600,- kč za osobu, nebo 1.000,- pokud se přihlásíte jako pár nebo dvojice.
Není nutné být v milostném vztahu, abyste mohli přijít v páru, můžete se přihlásit i jako 2 kamarádky, které se rády navzájem namasírují.
 
Většina masážních technik se bude provádět s oblečením, pouze olejová masáž vyžaduje kontakt na holou kůži. Vždy je to s plným respektem k osobním hranicím každého z účastníků.
 
Není nutné hlásit se v páru/ve dvojici pokud vám nevadí utvořit dvojici až na místě. Zajistíme, aby byl účastníků sudý počet.
 
POČET MÍST omezen, prioritně přijímáme zájemce o celý cyklus. Pokud zbyde místo, je možné se přihlásit i na jednotlivé večery. 

 

Pokud se chcete přihlásit jenom na jeden večer napište mi zprávu na email.

Registrace a platba

Pro rezervaci místa je nutná platba celé částky. V případě nemoci apod. můžete své místo přenechat někomu jinému. Objednávka je závazná.

Pokud vás nabídka zaujala, ale raději si chcete dopřát individuální sezení, tady naleznete více zajímavých informací

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte mě kontaktovat na telefonu 603 486 867 nebo na emailu peter.koncula@gmail.com