4x masážní večer v jurtě

Přijďte se ohřát a dopřát si péči o sebe a o své blízké během dlouhých zimních večerů. Naučíte se nové věci, které jednoduše přenesete i do svého domova. Inspirujete se, poznáte lépe, co se vám líbí, prozkoumáte nové typy doteku a masáží.
 
Vhodné pro úplné laiky, kteří mají rádi dotek a masáže.
 
Nejde o profesionální výcvik, ale sérii 4 masážních večerů pro zpestření osobního či partnerského života.

5.1. 2023 - ŽIVLY A PŘÁNÍ
18:00 - 21:00

Budeme si hrát se živly a s tím jakou kvalitu přinášejí do našeho doteku, kde se cítíme při dávání a přijímání jako doma a kde je to pro nás nové území. Pak si různými způsoby vyzkoušíme, jak si říkat o tu správnou kvalitu doteku tak, aby to ten druhý pochopil. Prozkoumáme, zda to, o co si říkáme, je opravdu to, co dostáváme.

19.1. 2023 - OLEJOVÁ KLASIKA
18:00 - 21:00

Teplý olej a masáž to patří neodmyslitelně dohromady. Je to klasika, která se neomrzí, ale také nabízí spoustu prostoru pro objevování nových věcí. Tento druhý večer si ukážeme nejdůležitější základy olejové masáže a zajímavé typy a triky, které vycházejí z mé více než 15 leté masážní praxe.

2.2. 2023 - ROZHÝBAT A PROTÁHNOUT
18:00 - 21:00

Třetí večer se budeme věnovat manipulačním a protahovacím technikám. Ukážeme a vyzkoušíme si jednoduché, ale účinné techniky vycházející z Thajské masáže a Ajurvédské jóga masáže.

16.2.2023 - MASÁŽ JAKO MEDITACE
18:00 - 21:00

Poslední večer se ponoříme hluboko do sebe a vyzkoušíme masážní techniky které se využívají při meditaci. Budeme vycházet z Tibetské pulsní masáže a Meditace hlazením. Odnesete si i návod na dobrovolný domácí úkol - orgasmickou meditaci.

Večery vás provede PETER KONČULA.

Posledních 15 let se zabývá masážními a rozvojovými technikami různých směrů. Pro více informací klikni na moji fotku 😉

Místo konání akce je Halouny, Březová 92. Jurta je na konci ulice, kde je točna. Parkovat můžete podélně v ulici nebo na točně, ale dejte pozor, aby byla točna stále průjezdná. 

Cena za 4 masážní večery je 2.000,- kč za osobu, nebo 3.500,- pokud se přihlásíte jako pár nebo dvojice.
Není nutné být v milostném vztahu, abyste mohli přijít v páru, můžete se přihlásit i jako 2 kamarádky, které se rády navzájem namasírují.
 
Většina masážních technik se bude provádět s oblečením, pouze olejová masáž vyžaduje kontakt na holou kůži. Vždy je to s plným respektem k osobním hranicím každého z účastníků.
 
Není nutné hlásit se v páru/ve dvojici pokud vám nevadí utvořit dvojici až na místě. Zajistíme, aby byl účastníků sudý počet.
 
POČET MÍST omezen.

Registrace a platba

Pro rezervaci místa je nutná platba celé částky. V případě nemoci apod. můžete své místo přenechat někomu jinému. Objednávka je závazná.

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte mě kontaktovat na telefonu 603 486 867 nebo na emailu peter.koncula@gmail.com