4x masážní večer v jurtě

Zapomeňte na nudu zimních večerů a přijďte se s námi ohřát v útulném prostředí jurty. Vstupte do světa péče o sebe a objevte krásu výživných doteků, kterou můžete sdílet s ostatními i ve svém vlastním domově. Inspirujte se, zlepšete své povědomí o svém těle. Dozvíte se a naučíte se nové dovednosti, které vás zavedou do světa doteku a masáží, ať už jste začátečníkem nebo zkušeným milovníkem tělesného blaha.
 
Tato série večerů je vhodná pro úplné začátečníky, kteří milují dotek a masáže. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Nejde o profesionální výcvik, ale o sérii 4 masážních večerů, které vám přinesou radost a oživení v osobním nebo partnerském životě.

21.11. 2023 - ŽIVLY A PŘÁNÍ
18:00 - 21:00

Budeme si hrát se živly a s tím jakou kvalitu přinášejí do našeho doteku, kde se cítíme při dávání a přijímání jako doma a kde je to pro nás nové území. Pak si různými způsoby vyzkoušíme, jak si říkat o tu správnou kvalitu doteku tak, aby to ten druhý pochopil. Prozkoumáme, zda to, o co si říkáme, je opravdu to, co dostáváme.

5.12. 2023 - ROZHÝBAT A PROTÁHNOUT
18:00 - 21:00

Další večer se budeme věnovat manipulačním a protahovacím technikám. Ukážeme a vyzkoušíme si jednoduché, ale účinné techniky vycházející z Thajské masáže a Ajurvédské jóga masáže.

19.12. 2023 - OLEJOVÁ KLASIKA
18:00 - 21:00

Teplý olej a masáž to patří neodmyslitelně dohromady. Je to klasika, která se neomrzí, ale také nabízí spoustu prostoru pro objevování nových věcí. Tento druhý večer si ukážeme nejdůležitější základy olejové masáže a zajímavé typy a triky, které vycházejí z mé více než 15 leté masážní praxe.

9.1.2024 - MASÁŽ JAKO MEDITACE
18:00 - 21:00

Poslední večer se ponoříme hluboko do sebe a vyzkoušíme masážní techniky které se využívají při meditaci. Budeme vycházet z Tibetské pulsní masáže a Meditace hlazením. Odnesete si i návod na dobrovolný domácí úkol - orgasmickou meditaci.

Večery vás provede PETER KONČULA.

Posledních 15 let se zabývá masážními a rozvojovými technikami různých směrů. Pro více informací klikni na moji fotku 😉

 Před každým večerem vám pošlu email s tím, co si přesně máte vzít s sebou.

Cena za celý cyklus čtyř masážních večerů je 2.500,- Kč na osobu nebo 4.000,- Kč, pokud se přihlásíte jako pár nebo dvojice.
 
Není nutné být v milostném vztahu, abyste mohli přijít v páru, můžete se přihlásit i jako 2 kamarádky, které se rády navzájem namasírují.
 
Většina masážních technik se bude provádět s oblečením, pouze olejová masáž vyžaduje kontakt na holou kůži. Vždy je to s plným respektem k osobním hranicím každého z účastníků.
 
Není nutné hlásit se v páru/ve dvojici pokud vám nevadí utvořit dvojici až na místě. Zajistíme, aby byl účastníků sudý počet.
 
POČET MÍST omezen, prioritně přijímáme zájemce o celý cyklus. Pokud zbyde místo, je možné se přihlásit i na jednotlivé večery. 

Pokud se chcete přihlásit jenom na jeden večer napište mi zprávu na email.

Registrace a platba

Pro rezervaci místa je nutná platba celé částky. V případě nemoci apod. můžete své místo přenechat někomu jinému. Objednávka je závazná.

Pokud vás nabídka zaujala, ale raději si chcete dopřát individuální sezení, tady naleznete více zajímavých informací

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte mě kontaktovat na telefonu 603 486 867 nebo na emailu peter.koncula@gmail.com