Je Cesta královny vhodná i pro mě?

To je otázka, kterou si možná kladeš, když přemýšlíš o své cestě k osobnímu růstu. Možná ano, možná ne. Každá z mých klientek se ke mně dostala se svých vlastních individuálních důvodů. Proto, i když bych chtěl, nemohu jednoznačně říci, že to bude vhodné pro tebe. Každý z nás jsme na své cestě v jiném bodu a na jiném místě.

Je mnoho nástrojů a technik. Mnoho lidí přináší různé metody práce s klienty a tvrdí, že právě ta jeho je jedinečná a skvělá. A často je to pravda. Každá technika a metoda přináší nějaké možnosti a dary. Ty mohou být pro daného člověka v danou chvíli na jeho cestě velmi užitečné a přínosné. Můžou mu opravdu pomoci. Ale žádný nástroj není univerzální pro všechny. Proto je skvělé, že máme tolik možností a každý z nás si může vybrat tu cestu, která s ním v daném okamžiku rezonuje a přináší mu smysl.

Klíčové je, abys naslouchala svému vnitřnímu hlasu, vnímala, kudy proudí tvoje energie, a co s tebou rezonuje.

Cesta Královny je hlavně o fyzickém prožitku v těle. Povídat si o tom, co se nám děje, porozumět tomu a pochopit to na mentální úrovni je důležitě. Avšak opravdu to procítit a zažít ve svém těle je jiná zkušenost, která tě může zasáhnout na hlubší úrovni. Jde nám o to nejen věci pochopit, ale zejména je prožít.

Proto při rozhodování, zda je Cesta královny vhodná i pro tebe ti doporučuji, abys vnímala svoje tělo. Jaký v něm máš pocit, když o sezení čteš? Tvoje tělo má svůj vlastní jazyk a dává ti zřetelné signály. Co říká? Co rezonuje ve tvém srdci? Co potřebuje tvoje duše?

Pokud cítíš, že s tebou Cesta královny rezonuje a zdá se ti, že ti to dává smysl, pak ano, je to vhodné i pro tebe.

Pokud ale stále nevíš, nedělej si starosti, někdy potřebujeme více času. Často klientkám pomůže, když se mohou dopředu zeptat na to, s čím si nejsou jisté a rozptýlit tak své obavy. Pokud chceš, můžeš mi nezávazně zavolat a společně probereme, zda je pro tebe Cesta královny ta správná volba.