Nastav si bezpečné hranice pro hlubší prožitek svého intimního prostoru

Chceš se ponořit do hlubší práce s intimitou, ale máš obavy z překročení tvých hranic? Víš, jak důležité je cítit se v bezpečí, když se otevíráš v intimních a zranitelných oblastech? Právě proto jsou jasně nastavené hranice klíčové pro naše společné sezení.

Proč jsou hranice důležité?

Hranice nejsou bariérou, překážkou, ale kompasem. Ukazují cestu, chrání před úskalími a vedou k hlubšímu poznání sebe sama i druhých. Hranice vytváří bezpečný a důvěrný prostor, kde se můžeš uvolnit a otevřít. Jsou to tvé bezpečné body, které ti umožní cítit se komfortně a svobodně během celého sezení. Poskytují ti oporu a jistotu. Víš, kam až můžeme zajít, a můžeš se tak plně soustředit na svůj prožitek. Předchází nedorozuměním a nepříjemným situacím. Vše je jasně dané, takže se nemusíš bát, že by se dělo něco, co si nepřeješ.

Jsem tu, abych vytvořil a chránil tvůj bezpečný prostor. Tvoje hranice budou vždy respektovány. Nemusíš mi je nijak obhajovat ani vysvětlovat. Můžeš si nastavit maximální (“Nepřeju si žádný dotek”) i minimální limity (“Nemám žádné hranice v rámci sezení”).

Jak si definovat hranice, pokud jdeš na sezení poprvé?

 1. Uvědom si svá “ne”:
 • Na kterých částech těla si nepřeješ žádný dotek? 
 • Jaké způsoby doteku jsou pro tebe nevhodné? 
 • Co ti není příjemné?
 1. Buď specifická:
 • Místo “Nechci dotek na intimních místech” řekni “Nechci dotek na bradavkách a na pohlaví. Prsa mimo bradavek a taky třísla jsou v pořádku”.
 1. Neboj se říct “nevím”:
 • Na prvních sezeních je to běžné. Můžeš si pak hranice upravit v průběhu práce.
 1. Pamatuj, že máš kontrolu:
 • Můžeš kdykoli říct “ne”, i když se děje něco v rámci tvých nastavených hranic. 
 • Můžeš si hranice kdykoliv během sezení upravit. 
 • Je to tvoje tělo a tvoje volba.

Na prvním sezení si můžeme popovídat o tvých preferencích a společně najít ideální nastavení pro tvůj komfort a spokojenost.

Tip pro první sezení:

Na začátku je lepší nastavit si raději striktnější hranice, které můžeš v průběhu práce posouvat.

Jsem tu pro tebe:

Společně vytvoříme bezpečný prostor, kde se budeš cítit komfortně a svobodně a kde se budeš moci plně ponořit do svého intimního prostoru.

Neváhej se mě zeptat na cokoliv.

Těším se na naše společné objevování!